Künye

Ekonomi Haber Platformu 

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Abdülkadir ŞAHİN
bilgi@ekonomihabercisi.com

HABER MÜDÜRÜ
Tuğba ŞAHİN
tugba@ekonomihabercisi.com

ALTIN
Haldun GÖKDEMİR
haldun@ekonomihabercisi.com

DÖVİZ
Serkan POYRAZ
serkan@ekonomihabercisi.com

BORSA
Mahmut GÖRELİ
mahmut@ekonomihabercisi.com

EKONOMİ
Ali AKOĞUL
ali@ekonomihabercisi.com

HUKUK DENIŞMANI
Av.B.Erdem Akyüz
erdem@ekonomihabercisi.com

GECE EDİTÖRÜ
Ahmet AKICI
AHMET@ekonomihabercisi.com

REKLAM
Abdülkadir ŞAHİN
bilgi@ekonomihabercisi.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bilgi@ekonomihabercisi.com

İLETİŞİM
Adres: Eğitim Mah. Asil Sok. Raba İş Merkezi No : 1/3 Hasanpaşa-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0 531 206 68 99
E-posta: bilgi@ekonomihabercisi.com

WEB MASTER
A.Okutan

KÖŞE YAZARLARININ YAZMIŞ OLDUĞU YAZILARIN
HUKUKİ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dolar Fiyatları 17 Ocak 2017
Dolar Fiyatları 17 Ocak 2017